Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla pracowników ochrony zdrowia [Polska]

Wyszukaj

Menu

Close

Zaloguj się lub zarejestrujWyloguj się ProduktyObszary terapeutyczneEdukacjaEksploruj zawartośćWydarzeniaMateriały do pobraniaWideoWażne informacjeKontakt z namiSkontaktuj się z namiKontaktInformacje medyczne
ReumatologiaGastroenterologiaDermatologia
Choroby immunologiczne

W Pfizer zdajemy sobie sprawę, że choroby autoimmunologiczne i zapalne obniżają jakość życia chorujących na nie ludzi, wyniszczają ich organizmy, niosąc ze sobą wiele bólu i ograniczeń w codziennym życiu prywatnym i zawodowym. 

Dlatego też prowadzimy zakrojone na dużą skalę badania kliniczne nad tymi chorobami. Chcemy, aby nasze przełomowe odkrycia pozwoliły rozpocząć pacjentom nowe życie – bez bólu i niepełnosprawności. Zależy nam nie tylko na łagodzeniu objawów choroby, ale przede wszystkim na znalezieniu pierwotnej przyczyny schorzenia, a następnie wyeliminowaniu jej.

Pfizer jest jednym ze światowych liderów w terapii zapalnych schorzeń reumatycznych, a w swoim portfolio mamy zarówno sprawdzone, stosowane od lat terapie, jak również leki najnowszej generacji tj. celowane leki modyfikujące przebieg choroby, a także preparaty biologiczne, w produkcji których wykorzystuje się możliwości inżynierii genetycznej.

Do grupy chorób autoimmunologicznych i zapalnych, na których szczególnie skupiamy swoją uwagę, należą miedzy innymi w reumatologii: reumatoidalne zapalenie stawów (RZS), zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa (ZZSK), łuszczycowe zapalenie stawów (ŁZS), młodzieńcze idiopatyczne zapalenie stawów (MIZS), w ​​​​​​​gastroenterologii: wrzodziejące zapalenie jelita grubego (WZJG), a w ​​​​​​​dermatologii atopowe zapalenie skóry (AZS), a w przyszłości łysienie plackowate.

Reumatologia
Dowiedz się więcej
Loading
Gastroenterologia
Dowiedz się więcej
Loading
Dermatologia
Dowiedz się więcej
Loading
PP-XEL-POL-0523

W przypadku wystąpienia działania niepożądanego produktu leczniczego firmy Pfizer prosimy o kontakt z Działem Monitorowania Bezpieczeństwa Leków.

Kontakt
Email: [email protected]
Telefon: 22 335 63 26

Konto PfizerPro Konto PfizerPro

Zaloguj się żeby uzyskać dostęp do dalszych materiałów, zasobów i otrzymywać informacje o lekach i szczepionkach promowanych przez firmę Pfizer.

ZalogujZarejestrujKontoWyloguj

© Pfizer 2023

Informacje zawarte w niniejszym serwisie są przeznaczone wyłącznie dla pracowników opieki zdrowotnej w Polsce. Omawiane tu produkty w innych krajach mogą mieć inne opisy na etykietach. Pfizer Polska jest spółką zależną firmy Pfizer Inc., firmy farmaceutycznej, która pragnie pomagać ludziom w osiąganiu lepszego zdrowia poprzez odkrywanie oraz opracowywanie leków.

Pfizer Polska Sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 16B, 02-092 Warszawa
 

PP-UNP-POL-0144
Opuszczasz stronę PfizerPro
Opuszczasz stronę zarządzaną przez Pfizer.