Ta strona jest przeznaczona wyłącznie dla pracowników ochrony zdrowia [Polska]

Wyszukaj

Menu

Close

Zaloguj się lub zarejestrujWyloguj się ProduktyObszary terapeutyczneEdukacjaWydarzeniaMateriały do pobraniaWideoWażne informacjeKontakt z namiSkontaktuj się z namiKontaktInformacje medyczne

Zgłaszanie zdarzeń niepożądanych można znaleźć na dole strony

Informacja MedycznaInformacja Medyczna Pfizer to zespół specjalistów, przeszkolony do udzielania odpowiedzi na medyczne pytania.

Jesteśmy organizacją zrzeszającą osoby z medycznym i farmaceutycznym wykształceniem, które współpracują ze sobą globalnie. Naszym celem jest dostarczanie klientom rzetelnych, wiarygodnych, naukowych informacji na temat produktów firmy Pfizer.

Kicker Telefon

+48 22 33 56 100 (wew. 2)

Informacja czynna jest od poniedziałku do czwartku od 08:45 do 16:45, w piątki od 09:00 do 16:00.     

Skontaktuj się
Kicker Email

Wyślij email na: [email protected]

Wyślij email
PP-UNP-POL-0144

W przypadku wystąpienia działania niepożądanego produktu leczniczego firmy Pfizer prosimy o kontakt z Działem Monitorowania Bezpieczeństwa Leków. 

Kontakt
Email: [email protected]
Telefon: 22 335 63 26

Konto PfizerPro Konto PfizerPro

Zaloguj się żeby uzyskać dostęp do dalszych materiałów, zasobów i otrzymywać informacje o lekach i szczepionkach promowanych przez firmę Pfizer.

ZalogujZarejestrujKontoWyloguj

© Pfizer 2024

Informacje zawarte w niniejszym serwisie są przeznaczone wyłącznie dla pracowników opieki zdrowotnej w Polsce. Omawiane tu produkty w innych krajach mogą mieć inne opisy na etykietach. Pfizer Polska jest spółką zależną firmy Pfizer Inc., firmy farmaceutycznej, która pragnie pomagać ludziom w osiąganiu lepszego zdrowia poprzez odkrywanie oraz opracowywanie leków.

Pfizer Polska Sp. z o.o.
ul. Żwirki i Wigury 16B, 02-092 Warszawa
 

PP-UNP-POL-0228
Opuszczasz stronę PfizerPro
Opuszczasz stronę zarządzaną przez Pfizer.